۹:۳۲:۱۹ - شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیانیه بسیج دانشجویی در مورد نقض برجام

بسمه تعالی
بیانیه بسیج دانشجویی در مورد تحریم های جدید مجلس سنای آمریکا

ما برجام را ابتدائاً نقض نخواهیم کرد، اما اگر آمریکایی‌ها برجام را پاره کردند آن را آتش می زنیم.
(امام خامنه ای)

بعد ازبیانیه تهران که اولین عقب نشینی ها در جریان هسته ای در مقابل غرب صورت گرفت و سپس بعد از مذاکرات بروکسل و پاریس که این روند ادامه داشت، کسی از مذاکره کنندگان فکرش را نمی کرد که روزی با غربی ها مذاکره ای داشته باشند؛ اما این مذاکرات در شرایطی صورت گرفت که غنی سازی ۲۰ درصد شده و ۲۰هزار سانتریفیوژ می چرخید و مهم تر و با ارزش تر از اینها پاره های تن ملت در این راه پرپر شده بودند و به جای عبرت و استفاده از تجربه عقب نشینی، باز هم اشتباه گذشته را تکرار کرده و این بار قلب تاسیسات هسته ای را با بتن پرکردند.
بعد از سه سال معطل کردن سرمایه ملت نهایتا مذاکرات با انتشار سند برجام که دارای زوایای محرمانه بود اعلام شد و پس از تایید مشروط رهبر انقلاب در قالب سند صیانت، با عدم رعایت و اجرای مفاد ۹ گانه آن، برجام تبدیل به خسارت محض شد.
اکنون تمدید قانون تحریم های ایران توسط سناتورهای آمریکایی، برنامه جامع اقدام مشترک را به توافق یک طرفه‌ای مبدل کرده که فقط ایران موظف به پایبندی شده است. مگر دلیل پذیرش برجام، رفع شر تحریم های ظالمانه از سر ملت ایران نبوده است؟
برجام بماند یا از دست برود در هر صورت زمان پاسخگویی دیپلمات های ایرانی در اثبات روایت کذب تغییر آمریکا فرا رسیده است.
آقای روحانی آیا موقع کنار زدن پرده های ریا و تزویر نیست؟ آیا زمان آن نرسیده است که دولت با درک واقعیت های دوران پسا برجام میان دو گزینه ادامه “تحریم ها با برجام” و ادامه “تحریم ها بدون برجام” یکی را انتخاب کند؟ آیا وقت بازگشت به آرمان هایی که، بر اساس گمانه سازی ها بنا بود، با عدول از آنها در رویای آمریکا سهیم شویم نشده است؟
آقای لاریجانی سناتور های آمریکایی همانند اقدام شما در تصویب برجام، سند تمدید تحریمISA را در ۲۰ دقیقه تصویب کردند که نتیجه عدم رفع ابهامات موجود در برجام و انجام تعهدات به صورت نقد در مقابل وعده نسیه جز این نمی شود.
ما دانشجویان انقلابی اکنون پس از تمدید تحریم‌های داماتو از دولت مردان و نمایندگان مجلس می‌خواهیم قبل از اینکه رهبری بار دیگر جور از نفس افتادگی شما را بکشند، طبق بند دو سند صیانت و الزامات ۹ گانه ایشان فعالیت های مربوط به برجام را متوقف نموده و اقدامات لازم را انجام دهید.
ما دانشجویان بسیجی با یادآوری انتظار ملت ایران و تمام مستضعفین جهان ازدولت مردان و نمایندگان مجلس نظام جمهوری اسلامی می‌خواهیم از تجربه های گذشته عبرت گرفته، خطاهای گذشته را جبران کنند و با اعتماد به توان و همت خودمان مجددا فعل “ما می توانیم” را صرف کنند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب