۱۱:۲۸:۴۶ - یکشنبه ۲۴ ارد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش جبارزاده به اعتراض دانشجویی در دانشگاه پیام نور تبریز؛
استاندار: مجلس ختم تولید ملی، بی انصافی است/ در سال۹۵ یکصد واحد بحرانی به گردونه تولید بازگشت/ ای کاش برای احیای واحدهای تولیدی، مراسم تولد برگزار کنید
جنبش دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز با برپایی مجلس ختمِ تولید ملی، اعتراض خود را نسبت به ورشکستگی کارخانجات با سابقه ابراز کرده بود که این مجلس با دستور مقامات دولتی برچیده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ثاقب به نقل از زیتون، اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی نسبت به برگزاری نمایشگاههای مجالس ختمِ تولید ملی توسط جنبش دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز واکنش نشان داد.

جبارزاده در بیست و نهمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی استان در سال گذشته عملکرد ارزشمندی در زمینه رونق بخش تولید داشتند، افزود: در یک ماه اخیر نیز یک واحد تولیدی مشکل‌دار با حمایت دولت و دادگستری استان فعالیت خود را از سر گرفت و همچون یکصد واحد بحرانی دیگر به گردونه تولید بازگشت.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه با وجود این اقدامات ارزشمند، برخی‌ها برای تولید کشور و استان مجلس ختم برگزار می‌کنند که این کار آنها بی‌انصافی و ناسپاسی از اقدامات مهم همه دستگاه‌های ذی‌ربط است که با جان و دل برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تلاش می‌کنند و ای‌کاش برای احیای واحدهای تولیدی نیز مراسم تولد برگزار می‌کردند.

گفتنی است، جنبش دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز در هفته های گذشته با برپایی مجلس ختمِ تولید ملی، اعتراض خود را نسبت به  ورشکستگی و تعطیلی کارخانجات با سابقه و همچنین مدیریت ناکارآمد اجرایی کشور ابراز کرده بود.

نمایشگاه مجلس ختم تولید ملی یک روز پس از برپایی، به دستور مقامات استانی و دانشگاهی برچیده شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب