۱۰:۱۳:۵۱ - سه شنبه ۳۰ خرد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز

دستگاه قضایی از روشنگری ها حمایت کند

بسیج دانشجویی خواب خوش را برای نجومی بگیران استان حرام خواهد کرد

هیهات که رهبری به افسران جنگ نرم فرمان آتش به اختیار می دهد ولی برخی مسئولین آتش را به سوی خودی ها و انقلابیون گرفته اند!

مسئول اسبق حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز و مدیر مسئول سایت زیتون در میان خواب مسئولین و مدعیان عدالتخواهی، خط شکن شده و در راستای وظیفه ذاتی و انقلابی خود و عمل به فرامین مقام معظم رهبری  پرده از #نجومی_خواری یک مدیر استانی برداشته است، اما حال محکوم است که چرا در برابر این ظلم و ستم که به حق الناس روا می شود سکوت نکرده و افشاگری کرده است.

جالب است که در این میان هیچ کس در استان پیگیر قضیه نجومی گرفتن این مدیر نیست و برعکس و جالبتر اینکه آدم بد ماجرا یک فعال رسانه ای شده است.

کمترین انتظار از مسئولان استانی این است که در مقابل این ظلم ها و ویژه خواری ها بایستند و قانون مداری را اصل قرار دهند. اما اگر با محافظه کاری این مطالبه گری را نمی توانند انجام دهند، حداقل از افرادی که اقدام انقلابی می کنند باید حمایت کنند تا نجومی بگیران سایه مطالبه گری و عدالتخواهی را بالای سر خود حس نموده و دندان طمع خود را از بیت المال بکشند.

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز اعلام می کند که قاطعانه از اینگونه اقدامات انقلابی و روشنگری ها حمایت کرده و نجومی بگیران را مانع تحقق حکومت اسلامی می داند و تمام تلاش خود را برای ریشه کن شدن منفعت طلبی  این افراد در سطح استان خواهد کرد و خواب خوش را برایشان حرام خواهد نمود تا جایی که استان از مدیران سودجو و غیر انقلابی پاک شود.

در انتها مجموعه بسیج دانشجویی پیام نور تبریز ضمن حمایت مجدد و قاطع از آقای حمید شیرازی و امثال ایشان که برای اصلاح جامعه و دوری از فساد تلاش می کنند از دادگستری و دادستانی محترم خواهشمند است که در مقابل کسانی که بوسیله زر و زور خون مردم را به شیشه می کشند و دست به #غارت_بیت_المال می زنند قاطعانه و محکم و انقلابی بایستد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب