۱۸:۱۱:۱۴ - پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز
جنبش دانشجویی در تبیین «حقوق بشر آمریکایی» وظیفه مهمی دارد / اعتماد به آمریکا، ظلم در حق ملت
شهبازی گفت: با این همه ظلم آشکار و دشمنی آمریکا در حق ایران، بازهم برخی مسئولین و روشن فکر نماها خود را به فراموشی زده و به جای دشمنی با آمریکا، انتظار دوستی از آن دارند.

عرفان شهبازی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز در رابطه با فرا رسیدن هفته “حقوق بشر آمریکایی” گفت: وقایع هفته دوم تیر ماه به وضوح نشان دهنده چهره واقعی و خبیث آمریکا است.

وی تصریح کرد: البته خباثت و دشمنی آمریکا در برهه های مختلف تاریخ ایران به وفور قابل مشاهده است و ظلم هایی که در طول تاریخ شیطان بزرگ بر ملت و جامعه ایران روا داشته بر هیچ کسی پوشیده نیست. آن ها که دائما دم از حقوق بشر و صلح می زنند، خودشان بزرگترین ناقض حرفهای خود هستند.

شهبازی گفت: جای تأسف است که با این همه ظلم آشکار و ترور و دشمنی آمریکا در حق ایران، برخی مسئولین و روشن فکر نما ها خود را به فراموشی زده و به جای دشمنی با آمریکا، انتظار دوستی از آن دارند. هربار که ما به آمریکا اعتماد کردیم دشمنی اش را بیشتر به رخ ما کشید و ضربه بیشتری خوردیم، این را در مسئله برجام هم دیدیم. اقدام آمریکا هیچچ بهانه ای برای اعتماد به آن نگذاشت.

وی افزود: این هفته، هفته ای است که سید مظلوم، شهید بهشتی را در آن شهید کردند. به تعبیر حضرت امام(ره) بهشتی یک ملت بود! دشمن حتی امروز هم دست از شهید بهشتی و آرمان هایی که در سر داشت برنمی دارد.

دانشجوی دوره کارشناسی دانشگاه پیام نور افزود: دشمن که با ترور شهید بهشتی به مقاصد خود نرسید، امروز با تطهیر منافقین و قاتلان وی در تلاش است تا جای شهید و جلاد را عوض کند! در حالی که ملت ما با درس گرفتن از برهه های حساس تاریخ ایران، بیدارتر از گذشته است و دشمن خود را به خوبی می شناسد.

وی اظهار داشت: وظیفه دانشجو در این شرایط نمایان ساختن چهره شوم آمریکا و یادآوری ظلم ها و ترور های آن در جامعه و بین اقشار مختلف مردم است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب