۲۱:۰۶:۳۹ - جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار تعدادی از دانشجویان از خانواده دانشجوی شهید بهروز حسین پور
دیدار از خانواده دانشجوی شهید بهروز حسین پور ؛
در ديدار دانشجويان دانشگاه پيام نور مركز تبريز از خانواده دانشجوي شهيد بهروز حسين پور، ضمن تجليل از مقام و ارزش والاي شهدا مطالب زير مطرح شد:

به گزارش ثاقب تعدادی از دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز تبریز از خانواده دانشجوی شهید بهروز حسین پور، دیدار و از مقام و ارزش والای شهدا تجلیل کردند.
شهید بهروز حسین پور از دانشجویان داروسازی دانشگاه سراسری تبریز بود که با شنیدن فرمان جنگ و جهاد از سوی ولی فقیه زمان، درس و دانشگاه و خانواده خود را رها کرده و به جنگ علیه باطل شتافته و در تاریخ ١٣۶١.٧.١۴ در عملیات مسلم ابن عقیل به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، و پس از ٨ سال مفقودالاثری به آغوش خانواده خویش بازگشت.
خصوصیات بارز اخلاقی شهید از زبان خواهر بزرگوارشان: “پایبندی به نماز اول وقت”، “محبت بیش از اندازه به خانواده”، ” کمک به نیازمندان به صورت پنهانی”، “ساده پوشی و ساده زیستی” و “داشتن خلوص نیت در کارها”.
خواهر شهید، خانم حسین پور ضمن اظهار نگرانی از وضع کنونی جامعه و فساد حاکم بر آن اظهار کردند که اکنون در خانواده ها فقر فرهنگی حاکم است؛ خانواده به جای اینکه فرزندان را در محیط خانه و خانواده تربیت و آموزش دهند و ارزش ها و غیر ارزش ها را به آن ها تعلیم دهند، مسئولیت این تعلیم و تربیت را از سنین خیلی پایین به جامعه می سپارند که کار نادرستی است و این از ناآگاهی برخی خانواده ها نشأت میگیرد.
ایشان ضمن اظهار افتخار از راهی که برادرشان انتخاب کردند، اعتقاد داشتند که بهترین پاداش و مزد برای بندگانِ خوبِ خدا، شهادت است. ضمن اشاره به تکـثّـر شهدای دفاع مقدس و ادامه داشتن راه این شهدا، اظهار کردند که اگر هر فردِ ایرانی حداقل ١ شهید را الگو و سرلوحه خود قرار دهد میتوان تفکر و اندیشه شهدا را در جامعه جاری ساخت و از پایمال شدن خون و هدف این شهدا جلوگیری کرد.
ایشان معتقد بودند که دانشجویان بسیجی کنونی، اگر باطنشان همانند ظاهرشان باشد میتوان از زنده بودن روحیه شهید پروری و ادامه راه آن ها توسط جوان های مومنِ انقلابی خوشحال بود.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب