۰:۳۸:۱۲ - دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار تعدادی از دانشجویان از خانواده دانشجوی شهید نادر صدقی
دیدار از خانواده دانشجوی شهید نادر صدقی ؛
در ديدار دانشجويان دانشگاه پيام نور مركز تبريز از خانواده دانشجوي شهيد نادر صدقی، ضمن تجليل از مقام و ارزش والاي شهدا مطالب زير مطرح شد:

به گزارش ثاقب جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور تبریز با لبیک گویی به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حفظ نام و یاد شهدا و ارج نهادن به مقام والای شهدای دانشجو از خانواده شهید نادر صدقی دیدار کردند.
شهید نادر صدقی از دانشجویان رشته تربیت بدنی بود که در سن ۲۰ سالگی و در اوج جوانی تحصیل در دانشگاه را رها کرد و راهی دانشگاه جبهه ها شد.
برادر شهید صدقی -تقی صدقی-که خود جانباز عملیات مرصاد است و اکنون در بستر بیماری است در این باره میگوید:نادر در ابتدای ورود به دانشگاه بود که راهی جبهه شد ابتدا چون من هم در جنگ بودم من و خانواده اصرار زیادی کردیم که نادر را از این تصمیم منصرف کنیم ولی او قبول نکرد و بالاخره با رضایت خانواده راهی جبهه های حق علیه باطل شد.
مادر شهید که از بیماری رنج میبرد وبه سختی میتوانست سخن بگوید این چنین از فرزند شهید خود سخن میگوید:نادر پسر کوچک ترم بود که در محل و بین فامیل به مهربانی و صمیمیت شهره بود و همه از اخلاق و ادب او تعریف میکردند.
در تحصیلات همیشه موفق بود و چندین بار از مدارس خود لوح تشویق دریافت کرده بود.
شهید نادر صدقی سرانجام پس از گذراندن حدود ۵ از ماه در جبهه در حالی فقط چند روز تا پایان جنگ باقی مانده بود در حمله ناجوانمردانه نیروهای رژیم بعثی در حالی که هر دوطرف جنگ صلح را پذیرفته بودند و جبهه در وضعیت سفبد به سرمیبرد طی حملات هوایی و اصابت ترکش جان به جان آفرین تسلیم کرد و به جمع یاران شهیدش پیوست.
یادش گرامی و راهش پر رهرو باد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب