۲۰:۲۵:۳۳ - یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در دیدار از خانواده شهید فرهنگی والا مطرح شد:
دیدار از خانواده شهید فرهنگی والا
اعضای هیئت رئیسه و کارکنان دانشگاه پیام نور استان و مرکز تبریز به همراه شورای حوزه بسیج دانشجویی از خانواده شهید فرهنگی والا دیدار و تجلیل به عمل آوردند.

به گزارش ثاقب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز ، اعضای هیئت رئیسه و کارکنان دانشگاه پیام نور استان و مرکز تبریز به همراه شورای حوزه بسیج دانشجویی از خانواده شهید فرهنگی والا دیدار و تجلیل به عمل آوردند.

حجت الاسلام جلیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در دانشگاه پیام نور استان با تقدیر از خانواده شهید فرهنگی ، گفت : به برکت خون جوانان این مرز و بوم بار دیگر شاهد پیروزی حق بر باطل بودیم و شکست گروه تکفیری داعش در مواجهه با جوانانی همچون وحید فرهنگی بار دیگر عزت و اقتدار شیعه ایرانی را به رخ جهانیان کشید.
ایشان با اشاره به زوایای پیدا و پنهان شیعه انگلیسی ، گفت : این نوع تفکر صادر شده هدفی جز زدودن و از بین بردن تفکر جهادی نداشته و ندارد ولی در مقابل آن شیعه ایرانی نشان داد که تفکر جهادی و داشتن لباس رزم در همه میادین باعث خوار و ذلیل شدن دشمنان اسلام و نظام شده و خواهد شد.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی نیز ضمن تبریک هفته بسیج و قدردانی از خانواده شهید فرهنگی ، گفت : امروزه با داشتن جوانان برومند و ولایی چون وحید فرهنگی و تفکر بسیجی و بسیج مردمی در همه عرصه ها بر دشمن پیروز شده ایم و تمام دنیا به عظمت ملت ایران پی برده است .
ایشان با بیان آثار تشکیل بسیج به دستور امام راحل ( ره ) ، گفت : بسیج و بسیجیان همواره پشتیبان نظام و کشور بوده اند و در تمامی عرصه های جهادی ، علمی و فرهنگی حضور پررنگی داشته اند و شهادت جوانان ولایی همچون وحید فرهنگی مایه فخر و مباهات جامعه اسلامی است .
آقای فرهنگی پدر شهید وحید فرهنگی نیز ضمن قدردانی از حضور و توجه مسئولین به خانواده شهدا، گفت : وحید قطره ای از اقیانوس بیکران ولایت بود و افتخار می کنم که تحفه ای ناقابل را در راه اعتلای اسلام و کشور عزیزمان به پیشگاه خداوند متعال تقدیم کرده ام .
ایشان با اشاره به ضرورت پیروی از فرامین رهبری و ولایت مداری جوانان و مسئولین ، گفت : همه دنیا به عزت و عظمت ملت ایران پی برده اند و این میسر نمی شد مگر به خاطر داشتن رهبری فرزانه و مقتدر که بسیاری از سران کشورهای دنیا به آن اذعان دارند.
شهبازی مسئول بسیج دانشجویی مرکز تبریز نیز ضمن تبریک شهادت وحید فرهنگی به خانواده ایشان ، گفت : مدال وزین و پرافتخار شهادت مدالی نیست که به راحتی به گرده هرکسی آویخته شود و ما جوانان به عنوان بسیجی ادامه دهنده راه وحید و سایر شهداء خواهیم بود و با اطاعت مطلق از رهبر فرزانه انقلاب در پیمودن این راه لحظه ای درنگ و غفلت نخواهیم کرد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب