۰:۴۷:۲۷ - شنبه ۱۲ اسف ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز
دیدار از خانواده شهید داود رافتی

به گزارش ثاقب تعدادی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز به همراه دکتر معصومی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر جلیلی و دکتر غنی زاده از خانواده شهید داود رافتی دیدار و تجلیل کردند.

در این دیدار حجتالاسلام والمسلمین دکتر جلیلی با اشاره به اهمیت نقش شهدا و خانواده آنان افزودند ، بر خود وظیفه دانستیم که در آستانه سال جدید که نزدیک می شویم در محضرتان حضور پیدا کنیم تا از باب وظیفه در حقیقت هم عرض تسلیت داشته باشیم سالگرد رحلت حضرت ام البنین که روز رحلت ایشان را روز مادران شهید نامگذاری کرده اند!؛و هم پیشاپیش تبریک و تهنیت داشته باشیم.
ایشان در ادامه یاد آور شدند که در این روزهای عزیز پیش رو مادران گرانقدر ما با پیروی از رفتار حضرت ام البنین سلام الله علیها،فرزندان و جگرگوشه های خود را روانه جبهه و میدان حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس کردند و  ما هم در فضای علمی دانشگاه که کار می کنیم و آثاری از قبیل کتاب و مقاله در خصوص مسائل دفاع مقدس نشر میدهیم نمی توانیم تمام آنچه را که در این دوران رخ داده است را بیان کنیم.

دکتر جلیلی در انتها گفت : ماهم موظف شدیم تا درود و سلام مقام معظم رهبری را در این ایام محضر مادر و خواننده محترمشان ابلاغ نماییم.و حاضر به حضور در محضرتان جهت استفاده از سفارشات و بیانات شما خانواده شهید شده ایم و  امیدواریم خداوند عنایتی بفرماید که ما شرمنده شهدا و خانواده شهدا نباشیم.که تعداد زیادی از جوانان ما که میانگین سنی اشان نگاه می‌کنیم می‌بینیم حاضرند با خون خود در جهت حفظ نظام و انقلاب در منطقه و جهان قدم بردارند و  خداوند مارا عنایتی کند تا تا از پیروان حقیقی و واقعی شهدا باشیم.

دکتر معصومی ریاست دانشگاه پیام نور استان نیز  گفت: باید از بسیج دانشجویی دانشگاه که امکان دیدار و حضور با شما خانواده محترم شهید را فراهم می کند تشکر کرد.
ایشان گفتند : آنچنان که حاج آقای جلیلی اشاره کردند این ایام پیش رو شهادت ام البنین علیهماالسلام و روز مادران شهید است و ما مرهون خون این شهدای جان بر کف هستیم.
وظیفه ما است که به دیدار خانواده شهدا برویم و از این ها صبر و استقامتی را که در آن ایام داشتند و تربیتی که به خرج دادند و جوانانی آنچنان تحویل اسلام و انقلاب دادند،یاد بگیریم که مصداق مخلوقاتی هستند که حضرت باری تعالی در قران در خصوص شهدا میفرمایند.
و امیدواریم خداوند این توفیق را به ما بدهد که را این شهیدان را ادامه دهیم و نگذاریم خون این شهیدان پایمال بشود و ان شاء الله هم که نخواهد دشد،و سنگر باستانی برای خون شهدا باشیم.
در این دوران،پیش از پیش نیاز هست که در صحنه باشیم و ما هم بتوانیم در سنگر های خودمان،سنگر علم و دانش،سنگر اقتصادی،سنگر مرزی و سایر سنگر ها انجام وظیفه کنینم و خوشحال که در محضر شما خانواده محترم هستیم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب